De club

Welkom bij DTS, dé club van Langedijk

DTS is de voetbalvereniging van Oudkarspel. De selectie speelt dit jaar in de 3e klasse van de zondagamateurs. DTS staat voor Door Training Sterk en is opgericht op 21-02-1921 en heeft op dit moment ruim 500 voetballende leden van jong tot oud.

In het huidige seizoen spelen we met kabouters (15 spelers), F-pupillen (4 teams), E-pupillen (6 teams), D-pupillen (4 teams), C-junioren (5 teams), B-junioren (3 teams) en A-junioren (2 teams). Het meidenvoetbal is sterk vertegenwoordigd met meisjesteams in de F-pupillen, E, pupillen, D-junioren, C-junioren, B-juniorenteam en een dames team. Bij de senioren heeft DTS 7 teams waarvan er één team uitkomt in de veteranenklasse.

Het kunnen voetballen wordt gerealiseerd door een grote enthousiaste groep vrijwilligers die zich iedere week voor de club en de spelers inzet zodat iedereen wekelijks het plezier van voetbal kan beleven.

X