Bestuur

Hoofdbestuur

Telefoon E-mail
Voorzitter Rick Tauber 06-51811497 voorzitter@svdts.nl
Penningmeester Cor de Bakker 06-46135540 penningmeester@svdts.nl
Vice-Voorzitter, Secretaris Ron Zut 06-12935927 info@svdts.nl
Jeugdvoorzitter Niels Mammen 06-27327592 jeugdvoorzitter@svdts.nl
Sponsorzaken Kees Feller 06-55760379 sponsoring@svdts.nl
Kantine André Bakker 06-54204222 kantine@svdts.nl
Sportpark René Feller 06-22221470 sportpark@svdts.nl
Wedstrijdsecretaris / Ledenadministratie Johan Beemsterboer 06-21103116 wedstrijdsecretaris@svdts.nl
Communicatie Maurice Rootjes 06-51189926 communicatie@svdts.nl

 Jeugdbestuur

Telefoon E-mail
Jeugdvoorzitter Niels Mammen 06-27327592 jeugdvoorzitter@svdts.nl
Coördinator A-Junioren Niels Mammen 06-27327592 a-coordinator@svdts.nl
Coördinator B-Junioren Niels Mammen 06-27327592 b-coordinator@svdts.nl
Coördinator C-Junioren Ron Zut 06-12935927 c-coordinator@svdts.nl
Coördinator D-Pupillen Ron Verschoor 06-53325449 d-coordinator@svdts.nl
Coördinator E-Pupillen Maurice Rootjes 06-51189926 e-coordinator@svdts.nl
Coördinator F-Pupillen GEZOCHT! f-coordinator@svdts.nl
Coördinator Kabouters mini-Pupillen GEZOCHT! f-coordinator@svdts.nl
Coördinator meisjes Jacob de Boer 06-54307191 m-coordinator@svdts.nl
X