DTS Jeugdtoernooi 2017 – 10 en 11 juni

DTS Jeugdtoernooi 2017 – 10 en 11 juni

Ook in 2017 organiseert sv DTS voor de pupillen en junioren teams het DTS Jeugdtoernooi. Op zaterdag 10 juni komen de JO13, JO11, JO9 en JO8 en de kabouters in actie en op zondag 11 juni hebben wij het toernooi voor de jongens  JO17 en JO15.

Programma:

 

Met sportieve groeten,

DTS toernooicommissie

Bert Baron,  Thea Vossen,  Arjan Hofman,  Johan Beemsterboer,  Jarno van Utteren

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X