DTS Jeugdtoernooi 2018

Ook in 2018 organiseert sv DTS voor pupillen en junioren teams het succesvolle DTS Jeugdtoernooi. Hiervoor worden alle teams uit de regio uitgenodigd, wat leidt tot gezellige en sportieve toernooidagen. Voor dit jaar zijn de toernooidata als volgt vast gesteld:

Zaterdag  2 juni 2018    jeugd – JO8 t/m JO13

Zondag  3 juni 2018       jeugd – JO14 t/m JO19

Zaterdag  9 juni 2018    mini – JO7 + meiden MO8 t/m MO17

 

Het DTS jeugdtoernooi onderscheidt zich op de volgende wijze:

  • Snel wedstrijdprogramma met voor elk team een beker (t/m de JO15)
  • Alle wedstrijden staan onder leiding van KNVB gediplomeerde (jeugd)scheidsrechters
  • Teams worden ingedeeld naar klasse (zo eerlijk als mogelijk)
  • Ontspannen en gezellige sfeer

Wilt u meer informatie, stel u vragen via de mail: : toernooicommissie@svdts.nl

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X