Laatste nieuws over het bestuur en jeugdcommissie

Laatste nieuws over het bestuur en jeugdcommissie

Geachte leden,

Hierbij het laatste nieuws over het bestuur en jeugdcommissie.

Tijdens het proces van vormgeving om tot een nieuwe bestuur te komen, hebben diverse mensen aangegeven de weg vrij te willen maken voor anderen.

Niels Mammen stopt na 10 jaar als jeugdvoorzitter, Ron Zut zal, in verband met een studie,zijn functie als secretaris gaan neerleggen en André Bakker zal na 9 jaar plaats maken voor Erik Moerkerk in de kantinecommissie. Waarbij opgemerkt dat Erik niet zal plaatsnemen in het bestuur.

Zoals u leest gaat er veel bestuurlijke ervaring weg en zijn wij dan ook op zoek naar potentiële nieuwe bestuurders, zowel in het bestuur als ook in de jeugdcommissie.

U kunt uw interesse hiervoor kenbaar maken bij Marko Post of ondergetekende.

Ron Zut, secretaris.

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X