Programma

Onderstaand wordt het programma voor de komende twee weken getoond. Via de speeldagenkalender kan bepaald worden welke dagen de teams na deze twee weken moeten spelen. Speeldagenkalender 2016-2017 Ben je verhinderd of heb je een vakantie gepland, geef deze dan vroegtijdig door aan de trainer/coach. Dit voorkomt dat wedstrijden op het laatste moment afgezegd moeten worden.

thuis | uit | alle

zaterdag 21 oktober
08:45 Vrone JO8-2 - DTS JO8-1 ZA Beker
Aanwezig: 07:45
09:00 DTS JO14-1 ZA - Strandvogels JO14-1 Beker
Aanwezig: 08:30 | scheidsrechter: Erik Jan Kistemaker | veld: A | kldkamer thuis: 8 | kldkamer uit: 3
09:00 DTS JO10-1 ZA - JVC JO10-2 Beker
Aanwezig: 08:30 | scheidsrechter: ouder/geleider | veld: C1 | kldkamer thuis: 6 LINKS | kldkamer uit: 1 LINKS
Opmerking: Teamfoto om 10:30 uur bij DTS
09:00 DTS JO8-2 ZA - Vrone JO8-3 Beker
Aanwezig: 08:30 | scheidsrechter: Thieme Molenaar | veld: B1 | kldkamer thuis: 7 LINKS | kldkamer uit: 2 LINKS
09:15 DTS JO9-1 ZA - Vesdo JO9-1 Beker
Aanwezig: 08:45 | scheidsrechter: ouder/geleider | veld: B2 | kldkamer thuis: 7 RECHTS | kldkamer uit: 4 LINKS
10:00 WMC JO9-2G - DTS JO9-2M ZA Beker
Aanwezig: 09:00
10:30 DTS JO15-2 ZA - Hugo Boys JO15-1 Beker
Aanwezig: 10:00 | scheidsrechter: Gerrit de Winter | veld: A | kldkamer thuis: 10 | kldkamer uit: 5
10:30 HSV JO13-3 - DTS JO13-3 ZA Beker
Aanwezig: 09:30
11:00 Hollandia T JO8-3 - DTS JO8-3 ZA Competitie
Aanwezig: 10:00
11:15 Vrone JO10-4 - DTS JO10-2 ZA Beker
Aanwezig: 10:15
Opmerking: Teamfoto om 10:15 uur bij DTS
11:55 DTS JO16-1 ZA - Blauw Wit (W) JO16-1 Beker
Aanwezig: 11:25 | scheidsrechter: Peter Smit | veld: A | kldkamer thuis: 8 | kldkamer uit: 3
12:00 BOL JO15-1 - DTS JO15-1 ZA Beker
Aanwezig: 11:00
12:00 Dindua JO17-1 - DTS JO17-2 ZA Competitie
Aanwezig: 11:00
12:30 Reiger Boys JO11-6 - DTS JO11-2 ZA Beker
Aanwezig: 11:30
13:00 Kockengen MO17-1 - DTS MO17-1 ZA Beker
Aanwezig: 12:00
13:45 DTS JO17-1 ZA - VIOS-W JO17-1 Competitie
Aanwezig: 13:15 | scheidsrechter: Peter Harpenau | veld: A | kldkamer thuis: 10 | kldkamer uit: 5
14:30 AFC 34 JO19-2 - DTS JO19-2 ZA Beker
Aanwezig: 13:30
zondag 22 oktober
11:00 DTS 4 ZO - SVW 27 6 Competitie
Aanwezig: 10:30 | scheidsrechter: Gerard Jan Rep
14:00 DTS 1 ZO - VIOS-W 1 Competitie
Aanwezig: 12:30 | scheidsrechter: A. Wigchers
woensdag 25 oktober
18:30 KSV JO8-3 - DTS JO8-1 ZA Beker
Aanwezig: 17:30
18:30 HSV JO8-1 - DTS JO8-2 ZA Beker
Aanwezig: 17:30
zaterdag 28 oktober
08:45 BOL MO11-2 - DTS MO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 07:45
09:00 Limmen MO11-2 - DTS MO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 08:00
09:00 DTS JO8-1 ZA - JVC JO8-2 Competitie
Aanwezig: 08:30
09:00 Nieuwe Niedorp JO9-1 - DTS JO9-1 ZA Competitie
Aanwezig: 08:00
09:00 DTS JO8-2 ZA - Geel Zwart 30 JO8-1 Competitie
Aanwezig: 08:30
09:00 DTS JO10-2 ZA - FC Den Helder JO10-4 Competitie
Aanwezig: 08:30
09:15 VVS 46 JO13-1 - DTS JO13-1 ZA Competitie
Aanwezig: 08:15
09:15 DTS JO13-3 ZA - Vrone JO13-3 Competitie
Aanwezig: 08:45
09:15 DTS MO13-1 ZA - Alcmaria Victrix MO13-2 Competitie
Aanwezig: 08:45
09:30 Victoria O JO9-3M - DTS JO9-2M ZA Competitie
Aanwezig: 08:30
10:00 HCSC JO15-1 - DTS JO15-1 ZA Competitie
Aanwezig: 09:00
10:15 Meervogels 31 MO15-1 - DTS MO15-1 ZA Competitie
Aanwezig: 09:15
10:15 ST Schagen/SRC JO11-5 - DTS JO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 09:15
10:30 Alcmaria Victrix JO17-3 - DTS JO17-2 ZA Competitie
Aanwezig: 09:30
10:30 DTS JO8-3 ZA - Dirkshorn JO8-1 Competitie
Aanwezig: 10:00
10:30 DTS JO12-1 ZA - Sint Boys (St.Maarten) JO12-1 Competitie
Aanwezig: 10:00
11:00 VVS 46 JO10-2 - DTS JO10-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:00
11:15 VIOS-W JO11-1 - DTS JO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:15
12:00 DTS JO13-2 ZA - DWOW JO13-1 Competitie
Aanwezig: 11:30
13:00 DTS JO15-2 ZA - KSV JO15-2 Competitie
Aanwezig: 12:30
13:30 DTS JO14-1 ZA - Kolping Boys JO14-4 Competitie
Aanwezig: 13:00
14:30 DTS JO19-2 ZA - Dindua JO19-1 Competitie
Aanwezig: 14:00
14:30 Koedijk JO17-2 - DTS JO17-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:30
14:45 Zouaven (de) MO17-1 - DTS MO17-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:45
15:00 DTS JO19-1 ZA - Kleine Sluis JO19-1G Competitie
Aanwezig: 14:30
zondag 29 oktober
10:30 DTS 4 ZO - Alkmaarsche Boys 5 Competitie
Aanwezig: 10:00
11:00 Hollandia 45+1 - DTS 45+1 ZO Competitie
Aanwezig: 10:00
11:30 Texel 94 2 - DTS 2 ZO Competitie
Aanwezig: 10:30
12:30 DTS VR1 ZO - Nieuwe Niedorp VR1 Competitie
Aanwezig: 12:00
13:00 Sint Boys (St.Maarten) 2 - DTS 3 ZO Competitie
Aanwezig: 12:00
14:00 FC Den Helder 1 - DTS 1 ZO Competitie
Aanwezig: 12:00
donderdag 2 november
18:30 DTS JO16-1 ZA - Reiger Boys JO16-1 Competitie
Aanwezig: 18:00
zaterdag 4 november
08:45 Foresters (de) MO13-2 - DTS MO13-1 ZA Competitie
Aanwezig: 07:45
09:00 Schagen vv JO8-2 - DTS JO8-2 ZA Competitie
Aanwezig: 08:00
09:00 DTS JO11-2 ZA - Duinrand S JO11-2 Competitie
Aanwezig: 08:30
09:00 KSV JO8-4 - DTS JO8-3 ZA Competitie
Aanwezig: 08:00
09:00 DTS JO9-2M ZA - Always Forward JO9-9M Competitie
Aanwezig: 08:30
09:15 DTS MO11-2 ZA - Winkel MO11-1 Competitie
Aanwezig: 08:45
09:15 DTS JO9-1 ZA - Con Zelo JO9-1 Competitie
Aanwezig: 08:45
09:15 DWB JO9-2M - DTS JO9-2M ZA Competitie
Aanwezig: 08:15
09:30 DTS JO7 - St. George 1, St. George 2, RKEDO 1 en RKEDO 2 Competitie
Aanwezig: 08:30
10:15 SVW 27 JO12-3 - DTS JO12-1 ZA Competitie
Aanwezig: 09:15
10:30 LSVV JO10-4 - DTS JO10-2 ZA Competitie
Aanwezig: 09:30
10:45 ZDH JO19-1 - DTS JO19-2 ZA Competitie
Aanwezig: 09:45
10:45 DTS JO11-1 ZA - SV Spartanen JO11-1 Competitie
Aanwezig: 10:15
11:00 DTS JO10-1 ZA - Vrone JO10-2 Competitie
Aanwezig: 10:30
11:00 DTS MO11-1 ZA - Dynamo MO11-1 Competitie
Aanwezig: 10:30
11:30 SVW 27 JO14-3 - DTS JO14-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:30
11:45 DTS MO15-1 ZA - Vitesse 22 MO15-2 Competitie
Aanwezig: 11:15
11:45 FC Den Helder JO16-1 - DTS JO16-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:45
12:15 DTS JO15-1 ZA - Grasshoppers JO15-1 Competitie
Aanwezig: 11:45
12:30 ST Schagen/SRC JO13-2 - DTS JO13-2 ZA Competitie
Aanwezig: 11:30
12:30 Reiger Boys JO15-6 - DTS JO15-2 ZA Competitie
Aanwezig: 11:30
12:30 FC Den Helder JO8-2 - DTS JO8-1 ZA Competitie
Aanwezig: 11:30
13:15 DTS MO17-1 ZA - Purmerland MO17-1 Competitie
Aanwezig: 12:45
13:45 DTS JO13-1 ZA - JVC JO13-2 Competitie
Aanwezig: 13:15
14:00 Hugo Boys JO13-1 - DTS JO13-3 ZA Competitie
Aanwezig: 13:00
14:45 SVW 27 JO19-2 - DTS JO19-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:45
15:00 DTS JO17-1 ZA - Kolping Boys JO17-3 Competitie
Aanwezig: 14:30
15:15 DTS JO17-2 ZA - LSVV JO17-2 Competitie
Aanwezig: 14:45
zondag 5 november
10:30 DTS 45+1 ZO - LSVV 45+1 Competitie
Aanwezig: 10:00
11:00 DTS 2 ZO - Limmen 2 Competitie
Aanwezig: 10:30
11:30 Flevo VR1 - DTS VR1 ZO Competitie
Aanwezig: 10:30
13:00 DTS 3 ZO - JVC 3 Competitie
Aanwezig: 12:30
14:00 DTS 1 ZO - Kleine Sluis 1 Competitie
Aanwezig: 12:30
14:00 Limmen 6 - DTS 4 ZO Competitie
Aanwezig: 13:00
zaterdag 11 november
09:30 Dynamo JO7 - DTS JO7 Competitie
Aanwezig: 08:30
zaterdag 18 november
09:30 Victoria O JO7 - DTS JO7 Competitie
Aanwezig: 08:30
zaterdag 25 november
09:30 DTS JO7 - BOL 1 en BOL 2 Competitie
Aanwezig: 08:30
X