Programma

Onderstaand wordt het programma voor de komende twee weken getoond. Via de speeldagenkalender kan bepaald worden welke dagen de teams na deze twee weken moeten spelen. Speeldagenkalender 2016-2017 Ben je verhinderd of heb je een vakantie gepland, geef deze dan vroegtijdig door aan de trainer/coach. Dit voorkomt dat wedstrijden op het laatste moment afgezegd moeten worden.

thuis | uit | alle

zaterdag 16 december
09:00 DTS JO10-1 ZA - Schagen/SRC JO10-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 08:30
09:00 DTS JO11-1 ZA - Kolping Boys JO11-2 Competitie
Aanwezig: 08:30 | scheidsrechter: Thieme Molenaar | veld: A1 | kldkamer thuis: 8 LINKS | kldkamer uit: 2 LINKS
Opmerking: wedstrijd uitgesteld in onderling overleg.
09:00 DTS JO9-2M ZA - Always Forward JO9-8M Beker
Aanwezig: 08:30 | scheidsrechter: ouder/geleider | veld: B2 | kldkamer thuis: 9 RECHTS | kldkamer uit: 4 LINKS
09:15 DTS JO10-2 ZA - Koedijk JO10-6 Beker
Aanwezig: 08:45 | scheidsrechter: Mike Kramer | veld: A2 | kldkamer thuis: 6 LINKS | kldkamer uit: 1 LINKS
09:40 Schagen/SRC JO10-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO10-1 ZA Competitie
Aanwezig: 08:40
10:00 BOL JO9-2 - DTS JO9-1 ZA Beker
Aanwezig: 09:00
10:15 DTS MO11-1 ZA - Zeevogels MO11-1 Beker
Aanwezig: 09:45 | scheidsrechter: Jacob de Boer | veld: B2 | kldkamer thuis: 9 RECHTS | kldkamer uit: 3 LINKS
10:30 DTS JO13-3 ZA - Kolping Boys JO13-2 Beker
Aanwezig: 10:00 | scheidsrechter: Johan Beemsterboer | veld: A | kldkamer thuis: 10 | kldkamer uit: 5
10:40 DTS JO9-1 ZA - Pablok schildersbedrijf JO9-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 10:10
11:15 ST Schagen/SRC JO10-4 - DTS JO10-1 ZA Beker
Aanwezig: 10:15
11:15 LSVV JO12-2 - DTS JO12-1 ZA Beker
Aanwezig: 10:15
11:20 Hugo Boys JO11-1 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) - DTS JO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:20
11:20 Pablok schildersbedrijf JO9-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO9-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:50
11:40 DTS JO12-1 - Winkel JO12-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:10
12:00 DTS JO11-1 ZA - Hugo Boys JO11-1 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) Competitie
Aanwezig: 11:30
12:00 DTS MO11-1 ZA - DTS MO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 11:30
12:20 Winkel JO12-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO12-1 Competitie
Aanwezig: 11:20
12:40 DTS MO11-2 ZA - DTS MO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 12:10
12:45 Purmerland MO17-1 - DTS MO17-1 ZA Competitie
Aanwezig: 11:45
13:00 DTS MO13-1 ZA - v.v. Schagen MO13-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:30
13:20 DTS JO13-5 - Hollandia-T JO13-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:50
13:40 v.v. Schagen MO13-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS MO13-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:10
14:00 Hollandia-T JO13-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO13-5 Competitie
Aanwezig: 13:30
14:45 LSVV MO15-1 - DTS MO15-1 ZA Beker
Aanwezig: 13:45
zondag 17 december
11:00 Vrone 2 - DTS 2 ZO Competitie
Aanwezig: 10:00
14:00 Limmen 6 - DTS 4 ZO Competitie
Aanwezig: 13:00
14:00 DTS 1 ZO - ZAP 1 Competitie
Aanwezig: 12:30 | scheidsrechter: N.J.G. Reingoud
zaterdag 23 december
09:00 DTS JO8-2 ZA - Bakkerij Slijkerman JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 08:30
09:00 Nieuwe Niedorp JO9-1 (NIEDORPHAL - Winkel) - DTS JO9-1 ZA Competitie
Aanwezig: 08:30
09:20 DTS JO7-2 - Tifa Doedens JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 08:50
09:40 DTS JO9-1 ZA - Nieuwe Niedorp JO9-1 (NIEDORPHAL - Winkel) Competitie
Aanwezig: 09:10
09:40 Bakkerij Slijkerman JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-2 ZA Competitie
Aanwezig: 09:10
10:00 Tifa Doedens JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO7-2 Competitie
Aanwezig: 09:30
10:20 DTS JO9-2M ZA - CSV BOL JO8-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 09:50
11:00 CSV BOL JO8-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO9-2M ZA Competitie
Aanwezig: 10:30
11:40 DTS JO8-1 ZA - v.v. Schagen JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:10
12:00 DTS JO12-1 - Van Graas en Struijk JO12-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:30
12:20 v.v. Schagen JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-1 ZA Competitie
Aanwezig: 11:50
12:40 Van Graas en Struijk JO12-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO12-1 Competitie
Aanwezig: 12:10
13:00 Succes JO10-1 (T ZIJVELD - 't Veld) - DTS JO10-1 ZA Competitie
Aanwezig: 12:30
13:00 Hollandia-T JO8-4 (HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn) - DTS JO8-3 ZA Competitie
Aanwezig: 12:30
13:00 Hugo Boys JO11-2 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) - DTS JO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 12:30
13:00 DTS JO12-2 - v.v. Schagen MO13-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:30
13:20 DTS MO11-1 ZA - v.v. Schagen MO11-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:50
13:20 Dirkshorn JO13-2 (SPARTAHAL - Schagen) - DTS JO13-5 Competitie
Aanwezig: 12:50
13:40 DTS JO8-3 ZA - Hollandia-T JO8-4 (HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn) Competitie
Aanwezig: 13:10
13:40 v.v. Schagen MO13-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO12-2 Competitie
Aanwezig: 13:10
13:40 DTS JO10-1 ZA - Succes JO10-1 (T ZIJVELD - 't Veld) Competitie
Aanwezig: 13:10
13:40 DTS JO11-2 ZA - Hugo Boys JO11-2 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) Competitie
Aanwezig: 13:10
14:00 DTS JO13-5 - Dirkshorn JO13-2 (SPARTAHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 13:30
14:00 DTS MO11-2 ZA - Nieuwe Niedorp MO11-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 13:30
14:20 v.v. Schagen MO11-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS MO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:50
14:20 Winkel MO13-1 (NIEDORPHAL - Winkel) - DTS MO13-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:50
14:40 Nieuwe Niedorp MO11-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS MO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 14:10
15:00 DTS MO13-1 ZA - Winkel MO13-1 (NIEDORPHAL - Winkel) Competitie
Aanwezig: 14:30
16:00 Dirkshorn JO13-3 (SPARTAHAL - Schagen) - DTS JO13-6 Competitie
Aanwezig: 15:30
16:00 Schagen/SRC JO10-4 (MOLENTOCHT - Schagerbrug) - DTS JO10-2 ZA Competitie
Aanwezig: 15:30
16:40 DTS JO13-6 - Dirkshorn JO13-3 (SPARTAHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 16:10
17:00 DTS JO10-2 ZA - Schagen/SRC JO10-4 (MOLENTOCHT - Schagerbrug) Competitie
Aanwezig: 16:30
zaterdag 30 december
09:00 v.v. Schagen JO8-2 (SPARTAHAL - Schagen) - DTS JO8-2 ZA Competitie
Aanwezig: 08:30
09:40 DTS JO8-2 ZA - v.v. Schagen JO8-2 (SPARTAHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 09:10
10:40 v.v. Schagen JO9-1 (SPARTAHAL - Schagen) - DTS JO9-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:10
11:20 DTS JO9-1 ZA - v.v. Schagen JO9-1 (SPARTAHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 10:50
14:20 Vesdo JO8-1 (MOLENTOCHT - Schagerbrug) - DTS JO8-3 ZA Competitie
Aanwezig: 13:50
14:40 Nieuwe Niedorp JO11-2 (SPARTAHAL - Schagen) - DTS JO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 14:10
15:00 DTS JO8-3 ZA - Vesdo JO8-1 (MOLENTOCHT - Schagerbrug) Competitie
Aanwezig: 14:30
15:20 DTS JO11-2 ZA - Nieuwe Niedorp JO11-2 (SPARTAHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 14:50
zaterdag 6 januari
09:20 Nieuwe Niedorp JO8-1 (NIEDORPHAL - Winkel) - DTS JO9-2M ZA Competitie
Aanwezig: 08:50
09:20 DTS JO7-2 - LSVV JO7-2 (T ZIJVELD - 't Veld) Competitie
Aanwezig: 08:50
10:00 LSVV JO7-2 (T ZIJVELD - 't Veld) - DTS JO7-2 Competitie
Aanwezig: 09:30
10:00 DTS JO9-2M ZA - Nieuwe Niedorp JO8-1 (NIEDORPHAL - Winkel) Competitie
Aanwezig: 09:30
10:20 DTS JO8-2 ZA - Hollandia-T JO8-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 09:50
11:00 Hollandia-T JO8-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-2 ZA Competitie
Aanwezig: 10:30
11:20 Café/restaurant de Jonge Prins JO11-1 (MULTITREFFER - 't Zand) - DTS JO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:50
11:40 DTS JO10-2 ZA - Hollandia-T JO10-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:10
12:00 CSV BOL JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO7-1 Competitie
Aanwezig: 11:30
12:00 DTS JO11-1 ZA - Café/restaurant de Jonge Prins JO11-1 (MULTITREFFER - 't Zand) Competitie
Aanwezig: 11:30
12:20 Hollandia-T JO10-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO10-2 ZA Competitie
Aanwezig: 11:50
12:40 DTS JO7-1 - CSV BOL JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:10
13:00 DTS MO13-1 ZA - v.v. Schagen MO13-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:30
13:20 Smit groenadvies JO9-2 (GROENEWEGHAL - Schagen) - DTS JO9-1 ZA Competitie
Aanwezig: 12:50
13:20 CSV BOL JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-1 ZA Competitie
Aanwezig: 12:50
13:40 v.v. Schagen MO13-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS MO13-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:10
14:00 DTS JO9-1 ZA - Smit groenadvies JO9-2 (GROENEWEGHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 13:30
14:00 DTS JO8-1 ZA - CSV BOL JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 13:30
14:20 DTS JO12-2 - Attentive Thuiszorg JO12-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 13:50
14:40 DTS JO13-6 - Hollandia-T JO13-4 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 14:10
15:00 Attentive Thuiszorg JO12-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO12-2 Competitie
Aanwezig: 14:30
15:20 Hollandia-T JO13-4 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO13-6 Competitie
Aanwezig: 14:50
zaterdag 13 januari
09:00 DTS JO8-1 ZA - Hollandia-T JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 08:30
09:20 DTS JO9-2M ZA - Hollandia-T JO8-2 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) Competitie
Aanwezig: 08:50
09:40 Hollandia-T JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-1 ZA Competitie
Aanwezig: 09:10
10:00 Hollandia-T JO8-2 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) - DTS JO9-2M ZA Competitie
Aanwezig: 09:30
10:40 Succes JO7-2 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) - DTS JO7-2 Competitie
Aanwezig: 10:10
10:40 v.v. Schagen MO11-1 (SPARTAHAL - Schagen) - DTS MO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 10:10
11:00 Schagen/SRC JO11-4 (SPARTAHAL - Schagen) - DTS JO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 10:30
11:20 DTS MO11-2 ZA - v.v. Schagen MO11-1 (SPARTAHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 10:50
11:20 DTS JO7-2 - Succes JO7-2 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) Competitie
Aanwezig: 10:50
11:40 Winkel MO11-2 (NIEDORPHAL - Winkel) - DTS MO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 11:10
11:40 DTS JO13-5 - Nieuwe Niedorp JO13-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:10
11:40 VZV De Bruyne Bouw JO7-1 (T ZIJVELD - 't Veld) - DTS JO7-1 Competitie
Aanwezig: 11:10
11:40 DTS JO11-2 ZA - Schagen/SRC JO11-4 (SPARTAHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 11:10
12:00 DTS JO12-1 - Attentive Thuiszorg JO12-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:30
12:00 Kaagvogels JO12-1 (T ZIJVELD - 't Veld) - DTS JO12-2 Competitie
Aanwezig: 11:30
12:00 Dirkshorn JO11-1 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) - DTS JO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 11:30
12:20 Nieuwe Niedorp JO13-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO13-5 Competitie
Aanwezig: 11:50
12:20 DTS MO11-1 ZA - Winkel MO11-2 (NIEDORPHAL - Winkel) Competitie
Aanwezig: 11:50
12:20 DTS JO7-1 - VZV De Bruyne Bouw JO7-1 (T ZIJVELD - 't Veld) Competitie
Aanwezig: 11:50
12:40 Attentive Thuiszorg JO12-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO12-1 Competitie
Aanwezig: 12:10
12:40 DTS JO11-1 ZA - Dirkshorn JO11-1 (NOORDEREND - Heerhugowaard Noord) Competitie
Aanwezig: 12:10
13:00 DTS JO12-2 - Kaagvogels JO12-1 (T ZIJVELD - 't Veld) Competitie
Aanwezig: 12:30
zaterdag 20 januari
09:00 DTS JO9-1 ZA - CSV BOL JO9-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 08:30
09:20 DTS MO11-2 ZA - Winkel MO11-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 08:50
09:40 CSV BOL JO9-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO9-1 ZA Competitie
Aanwezig: 09:10
10:00 Winkel MO11-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS MO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 09:30
10:20 DTS JO7-1 - Succes JO7-1G (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 09:50
10:40 DTS MO11-1 ZA - Nieuwe Niedorp MO11-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 10:10
11:00 Succes JO7-1G (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO7-1 Competitie
Aanwezig: 10:30
11:20 Nieuwe Niedorp MO11-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS MO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:50
11:40 DTS JO12-2 - Mak Breeding JO12-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:10
12:00 DTS JO8-3 ZA - Winkel JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:30
12:20 Mak Breeding JO12-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO12-2 Competitie
Aanwezig: 11:50
12:40 Winkel JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-3 ZA Competitie
Aanwezig: 12:10
13:00 DTS JO12-1 - Winkel JO12-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:30
13:20 Winkel MO13-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS MO13-1 ZA Competitie
Aanwezig: 12:50
13:40 Winkel JO12-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO12-1 Competitie
Aanwezig: 13:10
14:00 DTS JO13-6 - Nieuwe Niedorp JO13-4 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 13:30
14:20 DTS MO13-1 ZA - Winkel MO13-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 13:50
14:40 Nieuwe Niedorp JO13-4 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO13-6 Competitie
Aanwezig: 14:10
15:40 S5 Merkwaardige Specialisten JO13-1 (MOLENTOCHT - Schagerbrug) - DTS JO13-5 Competitie
Aanwezig: 15:10
16:20 DTS JO13-5 - S5 Merkwaardige Specialisten JO13-1 (MOLENTOCHT - Schagerbrug) Competitie
Aanwezig: 15:50
zaterdag 27 januari
08:20 Hollandia-T JO11-1 (HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn) - DTS JO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 07:50
08:40 Hollandia-T JO7-1 (HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn) - DTS JO7-1 Competitie
Aanwezig: 08:10
09:00 DTS JO11-1 ZA - Hollandia-T JO11-1 (HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn) Competitie
Aanwezig: 08:30
09:00 DTS JO7-2 - Eriks Peenverwerking JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 08:30
09:20 DTS JO7-1 - Hollandia-T JO7-1 (HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn) Competitie
Aanwezig: 08:50
09:20 v.v. Schagen JO8-3 (SPARTAHAL - Schagen) - DTS JO8-3 ZA Competitie
Aanwezig: 08:50
09:40 Eriks Peenverwerking JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO7-2 Competitie
Aanwezig: 09:10
10:00 DTS JO8-3 ZA - v.v. Schagen JO8-3 (SPARTAHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 09:30
11:00 Schagen/SRC JO10-2 (SPARTAHAL - Schagen) - DTS JO10-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:30
11:40 DTS JO10-1 ZA - Schagen/SRC JO10-2 (SPARTAHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 11:10
11:40 DTS JO8-2 ZA - Succes JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:10
12:20 Succes JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-2 ZA Competitie
Aanwezig: 11:50
13:00 DTS MO11-1 ZA - Winkel MO11-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:30
13:40 Winkel MO11-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS MO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:10
14:00 DTS JO11-2 ZA - Dirkshorn JO11-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 13:30
14:40 Dirkshorn JO11-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 14:10
14:40 De Watersnippies JO10-1 (MOLENTOCHT - Schagerbrug) - DTS JO10-2 ZA Competitie
Aanwezig: 14:10
15:20 Nieuwe Niedorp MO13-1 (NIEDORPHAL - Winkel) - DTS MO13-1 ZA Competitie
Aanwezig: 14:50
15:20 DTS JO10-2 ZA - De Watersnippies JO10-1 (MOLENTOCHT - Schagerbrug) Competitie
Aanwezig: 14:50
15:40 Banketbakkerij Bakker & Koster JO8-2 (GROENEWEGHAL - Schagen) - DTS JO9-2M ZA Competitie
Aanwezig: 15:10
16:00 DTS MO13-1 ZA - Nieuwe Niedorp MO13-1 (NIEDORPHAL - Winkel) Competitie
Aanwezig: 15:30
16:20 DTS JO9-2M ZA - Banketbakkerij Bakker & Koster JO8-2 (GROENEWEGHAL - Schagen) Competitie
Aanwezig: 15:50
zaterdag 3 februari
09:00 DTS JO7-1 - LSVV JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 08:30
09:00 Hollandia-T JO7-2 (HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn) - DTS JO7-2 Competitie
Aanwezig: 08:30
09:20 Succes JO10-2 (T ZIJVELD - 't Veld) - DTS JO10-2 ZA Competitie
Aanwezig: 08:50
09:40 DTS JO7-2 - Hollandia-T JO7-2 (HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn) Competitie
Aanwezig: 09:10
09:40 LSVV JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO7-1 Competitie
Aanwezig: 09:10
10:00 DTS JO10-2 ZA - Succes JO10-2 (T ZIJVELD - 't Veld) Competitie
Aanwezig: 09:30
10:20 depettenvletaanzee JO8-1 (MULTITREFFER - 't Zand) - DTS JO9-2M ZA Competitie
Aanwezig: 09:50
10:20 DTS JO11-1 ZA - Schagen/SRC JO11-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 09:50
11:00 Schagen/SRC JO11-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 10:30
11:00 DTS JO9-2M ZA - depettenvletaanzee JO8-1 (MULTITREFFER - 't Zand) Competitie
Aanwezig: 10:30
11:40 DTS JO8-3 ZA - Dirkshorn JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:10
12:00 DTS JO8-2 ZA - Autoservice van Went JO8-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 11:30
12:20 Dirkshorn JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-3 ZA Competitie
Aanwezig: 11:50
12:40 Autoservice van Went JO8-3 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-2 ZA Competitie
Aanwezig: 12:10
13:00 DTS JO8-1 ZA - Pannenleggersbedrijf van Raalte B.V. JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:30
13:20 DTS JO11-2 ZA - v.v. FLEVO JO11-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:50
13:40 Pannenleggersbedrijf van Raalte B.V. JO8-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO8-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:10
14:00 v.v. FLEVO JO11-2 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 13:30
14:20 Metselbedrijf de Heer & Schilder JO10-1 (MULTITREFFER - 't Zand) - DTS JO10-1 ZA Competitie
Aanwezig: 13:50
14:40 Nieuwe Niedorp MO11-1 (NIEDORPHAL - Winkel) - DTS MO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 14:10
15:00 DTS JO10-1 ZA - Metselbedrijf de Heer & Schilder JO10-1 (MULTITREFFER - 't Zand) Competitie
Aanwezig: 14:30
15:20 DTS MO11-2 ZA - Nieuwe Niedorp MO11-1 (NIEDORPHAL - Winkel) Competitie
Aanwezig: 14:50
zaterdag 10 februari
12:40 Winkel MO11-2 (NIEDORPHAL - Winkel) - DTS MO11-2 ZA Competitie
Aanwezig: 12:10
12:40 DTS JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) Competitie
Aanwezig: 12:10
13:00 Nieuwe Niedorp MO11-2 (NIEDORPHAL - Winkel) - DTS MO11-1 ZA Competitie
Aanwezig: 12:30
13:20 DTS MO11-2 ZA - Winkel MO11-2 (NIEDORPHAL - Winkel) Competitie
Aanwezig: 12:50
13:20 Hugo Boys JO7-1 (GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude) - DTS JO7-1 Competitie
Aanwezig: 12:50
13:40 DTS MO11-1 ZA - Nieuwe Niedorp MO11-2 (NIEDORPHAL - Winkel) Competitie
Aanwezig: 13:10
X