Kersttoernooi 2016

28 december – Sporthal “Geestmerambacht”

Adresgegevens

Dokter Wilminkstraat 3
1723 XN Noord-Scharwoude
noord-holland
0226-313264

 

JO7 en JO8

Indeling

Nigeria   Kameroen   Zuid-Afrika
1 Bruce Meijne 1 Lucas Goselink 1 Luuk Stet
2 Dennis Nieuwland 2 Adries Goedbloed 2 Tristan Ooijevaar
3 Luuk Mulder 3 Dirk Wagenaar 3 Fabian Schuurman
4 Thomas Kuijper 4 Thijs Peters 4 Owen Holierhoek
5 Tygo Ruiter 5 Luuk Mosch 5 Sepp Vleugel
6 Thijs de Waard 6 Antoine van den Burg 6
7 7 7
8 8 8
Vader of moeder Meijne Vader of moeder Goselink Vader of moeder Stet

 

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
10:30 Nigeria – Kameroen
10:45 Zuid-Afrika – Nigeria
11:00 Kameroen – Zuid-Afrika
11:15 Nigeria – Kameroen
11:30 Kameroen – Zuid-Afrika
11:45 Zuid-Afrika – Nigeria
12:00

JO9 en MO9

Indeling

Nederland   Chili   Spanje   Australie
1 Sil Molenaar 1 Jorn Koster 1 Tygo Krijgsman 1 Ryan Bruin
2 Tristan van Dijke 2 Lucius Klaver 2 Lasse 2 Luke de Boer
3 Bas Visser 3 Teun Benjamin 3 Jan Kroon 3 Kjell Roozendaal
4 Joep Swager 4 Thomas Goselink 4 Teun Dekker 4 Rens Wouters
5 Roselin Bruin 5 Luna 5 Saar Rootjes 5 Lindy Hoedjes
6 Femke de Ruiter 6 Lieke Kos 6 Robin Beers 6 Esmee Traa
7 Jezz Wolfswinkel 7 7 7
8 8 8 8
Peter van Dijke Cathelijn Kos Dirk Krijgsman Tim Hoedjes

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
9:00 Nederland – Chili
9:15 Spanje – Australie
9:30 Nederland – Spanje
9:45 Chili – Australie
10:00 Spanje – Chili
10:15 Nederland – Australie

JO11

Indeling

Polen   Kroatie   Oekraine   Zweden
1 Finn Hartog 1 Milan de Ruiter 1 Ravi Bakker 1 Koen Wagenaar
2 Iris Timmermans 2 Wout Rootjes 2 Melvin Tromp 2 Renzo Langerak
3 Matthijs Jong 3 Mike Jonker 3 Senne van Dalsen 3 Ivar Degenkamp
4 Bas Grootjes 4 Rik Stet 4 Nick Hof 4 Arthur Bruin
5 Dhiren Weidema 5 Dion Salih 5 Tristan van Hulzen 5 Floris van Hulzen
6 Pepijn Iwema 6 Wiktor Klocek 6 Tygo Eiland 6 Maarten Valk
7 Danny Visser 7 Cas van Horick 7 7
8 8 8 8
Ekon Hartog Vader of moeder de Ruiter Jannie van Dalsen Susan Dekker

Speelschema

Begintijd Sporthal Tennishal
10:30 Kroatie – Polen
10:45 Zweden – Oekraine
11:00 Oekraine – Polen
11:15 Zweden – Kroatie
11:30
11:45 Zweden – Polen

 

MO11

Indeling

FC Groningen   Cambuur   Heerenveen
1 Fee Heidsma 1 Lindsay Morren 1 Bonnie Koomen
2 Britt Siewertsen 2 Suze Kardinaal 2 Indy van Doorn
3 Charley Swager 3 Tess Veldman 3 Kirsten Post
4 Rebecca Zagers 4 Bloem Heidsma 4 Maud de Wildt
5 Elise Leenstra 5 Amy Ruiter 5 Quincy Meijne
6 Loes de Wildt 6 Lisa Schumacher 6 Beau Simonse
7 Livv Kuhn 7 7
8 8 8
Sander Heidsma Erik Morren Wilfried de Wildt

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
12:15 Groningen-Cambuur
12:30
12:45 Cambuur-Heerenveen
13:00
13:15 Groningen-Heerenveen
13:30
13:45 Cambuur-Groningen
14:00
14:15 Heerenveen-Groningen
14:30
14:45 Heerenveen-Cambuur

JO13

Indeling

Club Brugge   Olympique Marseille   Porto   HSV
1 Niek Goos 1 Xander Goudsblom 1 Dinand Goudsblom 1 Jim Roozendaal
2 Stan Pouw 2 Maurice Smit 2 Gijs Boon 2 Rens de Geus
3 Finn van Horrick 3 Bram Boon 3 Tijn Blokker 3 Mart Geluk
4 Robin Winder 4 Jens Meijne 4 Jilles Witte 4 Bart Henselmans
5 Mitch Lingen 5 Aiden Doorn 5 Menno Reek 5 Roef Verra
6 Leon Ursem 6 Daniel Lockx 6 Teun de Groot 6 Finn Kuilboer
7 Engjull Zeneli 7 Fabian Lopez 7 Lars Pluijmakers 7 Jeremy van de Beek
8 Jesse Mosch 8 8 8
9 9 9 9
Adwin Goos Aad Goudsblom Cees Boon Piet de Geus
Espanol   Tottenham
1 Jim Abbo 1 Max Kuijpers
2 Sietse Wesseling 2 Thom Overbeek
3 Gijs Jongerius 3 Mees Rootjes
4 Thijmen Grotenbreg 4 Bas Nierop
5 Olle Dubbeling 5 Daan Vogelzang
6 Nick Post 6 Daan de Jong
7 Tim Hubert 7 Jorn van het Kaar
8 8
9 9
Mike Jongerius Maurice Rootjes

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
12:00 HSV – Espagnol Porto – Tottenham
12:15
12:30 Club Brugge – Porto OL. Marseille – Tottenham H
12:45
13:00 Porto – Espagnol HSV – Tottenham H
13:15
13:30 Espagnol – Club Brugge HSV – OL. Marseille
13:45
14:00 Tottenham H – Club Brugge OL. Marseille – Porto
14:15
14:30 HSV – Club Brugge OL Marseille – Espagnol

MO15 en MO17

Indeling

Schalke 04   Arsenal   AS Roma   Basel
1 Marjes Kistemaker 1 Lisa de Rooij 1 Anne Ramakers 1 Linde Zut
2 Nina Kardinaal 2 Naomi Kaag 2 Nicky Ligthart 2 Manon Biersteker
3 Dewi Veldman 3 Diona Keppel 3 Britt Smit 3 Milou de Groot
4 Shenna Hofman 4 Sterre Coenraads 4 Sammy Heidsma 4 Anouk van de Vliet
5 Shaiera Hooi 5 Sabine Koning 5 Luna Langerak 5 Romee Mammen
6 Lynn Siewertsen 6 Naomi de Ruiter 6 Chantal Muileboom 6 Veerle Molenaar
7 Maaike Vijn 7 Desi Veldman 7 Sharon Zagers 7
8 8 8 8
Erik Jan Kistemaker Ron de Rooij Sander Heidsma Niels Mammen

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
12:15 Schalke 04-Arsenal
12:30
12:45 Basel-AS Roma
13:00
13:15 Arsenal-AS Roma
13:30
13:45 Basel-Schalke 04
14:00
14:15 Arsenal-Basel
14:30
14:45 AS Roma-Schalke 04

JO15

Indeling

Hoffenheim   Herta BSC   Mainz 05
1 Nout de Geus 1 Nick van Lingen 1 Silvan Bogers
2 Jan Tauber 2 Tjeerd Koenis 2 Laurens Hale
3 Sam Kliffen 3 Luca Zut 3 Mats Timmermans
4 Sem de Jong 4 Tim Brussaards 4 Sten Siewertsen
5 Geno Klom 5 Max Smit 5 Sidney Stam
6 Elano van Dalsen 6 Sander Helder 6 Moreno Hollewand
7 Iza Koppes 7 Wietse Kos 7 Kjeld de Lange
8 Paul Ooijevaar 8 Bobby Simonse 8 XanderZaal
9 9 9
Jacco Koppes Ron Zut Arne Siewertsen
Vfb Stuttgart   Nurnberg
1 Lars Kater 1 Jarno Laros
2 Harm Grootjes 2 Lars Vegelin
3 Thieme Molenaar 3 Job Goudsblom
4 Ayrton Verra 4 Bas Bulte
5 Stan Jorna 5 Danieck Jansen
6 Mike Kistemaker 6 Kees Hoogendijk
7 Chiel Meester 7 Scott Masteling
8 8
Siemon Grootjes Esmee Kraaij?

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
15:00 Hoffenheim – Herta BSC Mainz 05 – Vfb Stuttgart
15:15
15:30 Nurnberg – Hoffenheim Arsenel – Mainz 05
15:45
16:00 Vfb Stuttgart – Nurnberg Hoffenheim – Mainz 05
16:15
16:30 Vfb Stuttgart – Herta BSC Nurnberg – Mainz 05
16:45
17:00 Vfb Stuttgart – Hoffenheim Nurnberg – Herta BSC

JO17 en JO19

Indeling

AZ   PSV   Feijenoord
1 Joeri de Rooij 1 Bas van Rijn 1 Eward Koerse
2 Mitch Jongens 2 Nick Boekel 2 Quinten Meilink
3 Levi de Winter 3 Bart de Munk 3 Jeremy Goedhart
4 Marc Nelis 4 Quinten Pomian 4 Joseph Swart
5 Lennart Schiphorst 5 Jesse Bogers 5 Nils Davidson
6 Stijn Duijs 6 Sieb Swager 6 Collin Vennink
7 Scott Zagers 7 Crick Swart 7 Giel Stoop
8 8 8
9 9 9
Joeri de Rooij Bas van Rijn Eward Koerse
FC Twente   Ajax
1 Hugo Baron 1 Jorik Schiphorst
2 Levi Hoogendorp 2 Kevin Hink
3 Mike Sadik 3 Merijn Kos
4 Thijs Molenaar 4 Lukas Keppel
5 Ralph vd Kaaij 5 Milan Mammen
6 Tim de Jong 6 Stijn Beemsterboer
7 Martin Smit 7 Pim Spijker
8 8
Hugo Baron Jorik Schiphorst

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
15:15 AZ – PSV Feyenoord – FC Twente
15:30
15:45 Ajax – AZ PSV – Feijenoord
16:00
16:15 FC Twente – Ajax AZ – Feijenoord
16:30
16:45 FC Twente – PSV Ajax – PSV
17:00
17:15 Ajax – Feijenoord FC Twente – AZ

 

X