Kersttoernooi 2017

28 december 2017 – Sporthal “Geestmerambacht”

Adresgegevens

Dokter Wilminkstraat 3
1723 XN Noord-Scharwoude
noord-holland
0226-313264

 

JO7, JO8 en MO9

Indeling

Polen   Kroatië   Oekraïne   Zweden
1 Rijk Veldman 1 Koen Molenaar 1 Dylan Scholtes 1 Thijs de Waard
2 Thijs Peters 2 Thomas Kuiper 2 Colin van Dijke 2 Antoine van den Burg
3 Luuk Mosch 3 Tygo Ruiter 3 Roos Broersen 3 Roselin Bruin
4 Elvi Doorn 4 Luna de Jongh 4 Annika Kroon 4 Jesper de Groot
5 Jezz Wolfswinkel 5 Lieke Kos 5 Dennis Nieuwland 5 Lynn Molenaar
6 Andries Goedbloed 6 Bruce Meijne 6 Owen Holierhoek 6 Dirk Wagenaar
7 Jesse Lievens 7 Tristan Ooijevaar 7 Fimme Rus 7 Robin Beers
8 8 8 8 Fabian Schuurman
Jeroen Goedbloed Cathelijn Kos Daan Broersen Katelijn Bruin

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
10:30 Kroatië – Polen  Zweden – Oekraïne
10:45
11:00 Zweden – Kroatië  Oekraïne – Polen
11:15
11:30 Kroatië – Oekraine  Zweden – Polen
11:45

JO9, JO10, MO11 en JO11

Indeling

 

Nederland   Chili   Spanje   Australië
1 Kjell Roozendaal 1 Sill Boekel 1 Teun Dekker 1 Joost Molenaar
2 Teun Benjamin 2 Thomas Goselink 2 Maud de Wildt 2 Loes Smit
3 Benthe Grotenbreg 3 Eef Eppinga 3 Amy Ruijter 3 Loes de Wildt
4 Jeroen Knoop 4 Elise Leenstra 4 Esmee Traa 4 Saar Rootjes
5 Jan Kroon 5 Jo-An Rotgans 5 Fatima Ourhris 5 Floris van Diepen
6 Tygo Eiland 6 Wiktor Duda 6 Cas van Horick 6 Pepijn Iwema
7 Sil Molenaar 7 Tygo krijgsman 7 Tristan van Dijke 7 Tristan van Hulzen
8 Lasse Peer 8 Joep swager 8 Luuk de Boer 8 Rens Wouters
9 9 9 9
Sandra Molenaar Joop Rotgans Vader de Boer Maurice Rootjes

 

Speelschema

 

Begintijd   Sporthal   Tennishal
09:00 Nederland – Chili
09:15 Spanje – Australië
09:30 Nederland – Spanje
09:45 Chili – Australië
10:00 Spanje – Chili
10:15 Nederland – Australië

JO13, MO13 EN JO12

Indeling

Club Brugge   Olympique Marseille   Porto
1 Koen Wagenaar 1 Luuk Tuijnman 1 Aiden Doorn
2 Wout Rootjes 2 Renzo Langerak 2 Mitch v Lingen
3 Stijn Boots 3 Jorn van het Kaar 3 Matthijs Jong
4 Teun de Groot 4 Sieb Eppenga 4 Daniel Lockx
5 Celine Masteling 5 Max Kuypers 5 Tess Veldman
6 Chris Witte 6 Finn Hartog 6 Engjull Zeneli
7 Olle Dubbeling 7 Iris Timmerman 7 Rik Stet
8 Ivar Degenkamp 8 Suze Kardinaal 8 Nick Hof
9 Luka van Zelm 9 9
Celeste Zonneveld Daan Stoute
HSV Espanol Tottenham
1 Amir Ourhris 1 Daan Vogelvang 1 Jesse Mosch
2 Nick Post 2 Milan Pieters 2 Menno Reek
3 Daan de Jong 3 Ravi Bakker 3 Fabian Lopez Diaz
4 Rebecca Zagers 4 Livv Kuhn 4 Luc Carnas
5 Finn van Horick 5 Charley Swager 5 Beau Simonse
6 Gijs Boon 6 Maurice Smit 6 Milan de Ruijter
7 Senne van Dalsen 7 Roef Verra 7 Rens de Geus
8 Jens Kooy 8 Melvin Tromp 8 Bas Grootjes
9 9 9
Kees Boon Ben Kuhn  Ricardo Simonse

Speelschema

 

Begintijd   Sporthal   Tennishal
10:45 HSV – Espagnol Porto – Tottenham
11:00
11:15 Club Brugge – Porto OL. Marseille – Tottenham H
11:30
11:45 Porto – Espagnol HSV – Tottenham H
12:00
12:15 Espagnol – Club Brugge HSV – OL. Marseille
12:30
12:45 Tottenham H – Club Brugge OL. Marseille – Porto
13:00
13:15 HSV – Club Brugge OL Marseille – Espagnol

MO15, MO17 en VR1

Indeling

Schalke 04   Arsenal   AS Roma   Basel
1 Lisa de Groot 1 Laura Beemsterboer 1 Amber de Boer 1 Veerle Molenaar
2 Lizzy Kolhof 2 Marjes Kistemaker 2 Lisa de Rooij 2 Manon Biersteker
3 Isabel Tromp 3 Anne Wijker 3 Jet de Boer 3 Milou de Groot
4 Britt Smit 4 Dewi Veldman 4 Nina Kardinaal 4 Gwen Morren
5 Romée Mammen 5 Noami de Ruiter 5 Luna Langerak 5 Chantal Muileboom
6 Maika Vijn 6 Sharon Zagers 6 Linn Siewertsen 6 Mette Middelbeek
7 Serena Molenaar 7 Desi Veldman 7 Shaira Hooij 7 Lisa Schaftenaar
8 Marenthe Wollaars 8 8 8 Sammy Heidsma
9 9 9 9
Niels Mammen Vader Kistemaker Ad de Boer De Fietsenmaker

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
12:00  Basel-AS Roma Schalke 04-Arsenal
12:15
12:30 Basel-Schalke 04 Arsenal-AS Roma
12:45
13:00
13:15
13:30 AS Roma-Schalke 04 Arsenal-Basel

JO15 en JO14

Indeling

Hoffenheim   Herta BSC   Mainz 05
1 Bram Boon 1 Jens Meine 1 Mees Rootjes
2 Wouter Knoop 2 Gijs Jongerius 2 Jilles Witte
3 Bart Henselman 3 Bas Bulte 3 Niek Goos
4 Thom van Overbeek 4 Thieme Molenaar 4 Stan Pouw
5 Job Goudsblom 5 Silvan Bogers 5 Dinand Goudsblom
6 Xander Zaal 6 Scott Masteling 6 Paul Ooijevaar
7 Elano van Dalsen 7 7
8 8 8
9 9 9
Jacco Koppes Vader Bogers Adwin Goos
Vfb Stuttgart   Nurnberg
1 Mart Geluk 1 Thijmen Grotenbreg
2 Robin Winder 2 Bas Nierop
3 Stan Bos 3 Tijn Blokker
4 Sietse de Weerd 4 Lars Kater
5 Jim Abbo 5 Jim Roozendaal
6 Kees Hoogendijk 6 Moreno Hollewand
7 7
8 8
9 9
Vader Hoogendijk Peter Nierop

Speelschema

Begintijd   Sporthal   Tennishal
13:00 Hoffenheim – Herta BSC Mainz 05 – Vfb Stuttgart
13:15
13:30
13:45 Nurnberg – Hoffenheim Herta BCZ – Mainz 05
14:00
14:15  Vfb Stuttgart – Nurnberg  Hoffenheim – Mainz 05
14:30
14:45 Vfb Stuttgart – Herta BSC  Nurnberg – Mainz 05
15:00
15:15 Nurnberg – Herta BSC
15:30 Vfb Stuttgart – Hoffenheim

JO16, JO17 en JO19

Indeling

AZ   PSV   Feijenoord
1 Jimmy Tuijnman 1 Levi Hoogendorp 1 Rob Kramer
2 Joery de Rooij 2 Mitch Jongens 2 Hugo Baron
3 Levi de Winter 3 Wout Vijn 3 Stan Slippens
4 Jarno Laros 4 Stijn Duys 4 Tjeerd Koenis
5 Milan Mammen 5 Luca Zut 5 Marc Nelis
6 Stan Jorna 6 Sem de Jong 6 Nick Lingen
7 Sten Siewertsen 7 Tim Brussaard 7 Max Smit
8 Sidney 8 Laurens Hale 8
9 9 9
Gerrit de Winter Vader Brussaard Leo Nelis
FC Twente   Ajax  PEC Zwolle
1 Nils Davidson 1 Daniel Mammen  1 Sieb Swager
2 Mike Sadik 2 Ralph van der Kaaij 2 Thijs Molenaar
3 Pim spijker 3 Sam Kliffen 3 Scott Zagers
4 Jan Tauber 4 Jesse Bogers 4 Mike Kramer
5 Martin Smit 5 Nout de Geus 5 Quinten Pomia
6 Danieck Jansen 6 Geno Klomp 6 Sidney Stam
7 Lars Vegeling 7 Ayerton 7 Ham
8 8 8
9 9 9
Rick Tauber Piet de Geus

Speelschema

 

Begintijd   Sporthal   Tennishal
14:00 AZ – PSV Feyenoord – FC Twente
14:15
14:30 Ajax – PEC Zwolle AZ – Feijenoord
14:45
15:00 Ajax – AZ PEC Zwolle – FC Twente
15:15 FC Twente – Ajax
15:30 PSV – Feijenoord
15:45 PEC Zwolle – AZ
16:00 Ajax – PSV
16:15 PEC Zwolle – Feijenoord
16:30 FC Twente – PSV
16:45 Ajax – Feijenoord
17:00 FC Twente – AZ
17:15 PEC Zwolle – PSV

 

X