Bijeenkomst visie op vrijwilligers groot succes

Bijeenkomst visie op vrijwilligers groot succes

Bijeenkomst visie op vrijwilligers groot succes

Binnenhalen, begeleiden, behouden, belonen en beëindigen. Vijf B’s welke aan de basis staan van een goed vrijwilligersbeleid. Wat doen we nu en waar kunnen we verbeteren? Over deze vraag hebben 27 vrijwilligers en bestuursleden zich vanavond gebogen. Met enthousiasme heeft iedereen zijn input geleverd. De avond heeft veel waardevolle punten opgeleverd, welke de basis gaan vormen voor het succesvol vrijwilligersbeleid binnen onze mooie club.

Wat gaat er gebeuren met deze punten? Deze vraag hopen we dinsdag 7 november met een nog veel grotere enthousiaste groep leden te beantwoorden. Met als doel een breed gedragen visie op vrijwilligers welke past bij onze club.

Namens het bestuur willen we iedereen die vanavond aanwezig was bedanken voor de aanwezigheid en waardevolle input.

– Bestuur s.v. DTS

 

 

 

 

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X