Das grosse DTS Winterwunderland Fussbalturnier

Das grosse DTS Winterwunderland Fussbalturnier

Das grosse DTS Winterwunderland Fussbalturnier

Wanneer: 7 januari 2018 van 11:30 tot 21:00 uur

De inschrijving voor het “Het gezelligste 7 tegen 7 toernooi van Langedijk” zijn gesloten en de voorbereidingen voor het weekend zijn weer in volle gang en er wordt goed voetbalweer voorspeld. Alle ingrediënten om er groot feest van te maken zijn aanwezig.

Ook dit jaar is er weer een spectaculaire loterij met zeer veel en mooie prijzen beschikbaar gesteld door de sponsoren.

Kijk voor het speelschema op http://www.winterwunderlandturnier.nl/speelschema

Tot zondag!

 

 

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X