Doneer gebruikte kleding en steun s.v. DTS

Doneer gebruikte kleding en steun s.v. DTS

Rotary Harenkarspel plaatst een container bij de Welkoop in Noord-Scharwourde voor het doneren van gebruikte kleding. De kleding is bestemd voor een goed doel en de opbrengst hiervan wordt gebruikt om de voetbalclubs s.v. DTS, LSVV en c.s.v. BOL financieel te ondersteunen.

Heb je kleding over, deponeer deze in de container bij de Welkoop en steun onze club!

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X