DTS JO-10-1 Dam Bouwbedrijf JO-10-1

DTS JO-10-1 Dam Bouwbedrijf JO-10-1
Datum  14 januari 2017
Thuisteam DTS JO10-1
Uitteam  Dam Bouwbedrijf JO10-1
Uitslag 0 – 0

DTS JO-10-1 M. Dam Bouwbedrijf JO-10-1

De eerste wedstrijd waren we nog niet echt wakker. We lieten de sterk spelende tegenstanders te veel komen en ze kregen te veel ruimte en kansen. We kwamen op achterstand en het lukt en niet het tij te keren. Freek maakte nog wel een doelpunt, maar daar was Schagen was niet van onder de indruk. Schagen was snel, speelde kort op de man en was steeds gevaarlijk voor het doel. Dus we moesten een nederlaag incasseren.

De tweede wedstrijd was gelukkig een stuk beter, nu speelden we veel korter op de man en maakten het Schagen moeilijk. Er kwamen kansen over en weer. Daan stond achterin als een huis en Tycho, Tim en Fimme liepen het vuur het hun sloffen. Luc stopte met een geweldige snoekduik een enorme kans en Tijmen, Freek en Stijn hadden kansen aan de andere kant, maar het lukte niet de bal erin te krijgen. In de allerlaatste minuut was er sprake van een overtreding in het strafschopgebied voor het doel van Schagen, maar helaas legde de scheidsrechter de bal wat verder weg. Het was ontzettend spannend, maar helaas lukte ook nu ook niet de bal in het doel te krijgen. Dus deze tweede wedstrijd eindigde in een eerlijke 0-0.

X