DTS-JO 10-1-Succes JO-10 1 in de zaal

DTS-JO 10-1-Succes JO-10 1 in de zaal
Datum  7 januari 2017
Thuisteam DTS JO10-1
Uitteam Succes JO10-1
Uitslag 3 – 1

DTS-JO 10-1-Succes JO-10 1 in de zaal

De eerste voetbalwedstrijd van het nieuwe jaar was in de zaal tegen Succes. Op het veld waren we Succes al een keer de baas, maar nu we als JO-10 1 zijn ingedeeld, spelen we tegen andere teams. Door vakantie van Tijmen en ziekte van Tim, moesten we het met 1 wissel doen, wat best zwaar is in de zaal. De eerste wedstrijd zag er goed uit, we speelden goed en snel naar voren met Daan als zekerheidje achterin. We hadden behoorlijk wat kansen maar de keeper van Succes zat er steeds goed bij. Fimme, Tycho en Freek renden veel en hard en Stijn was de man van de wedstrijd, met een aantal mooie acties. Het duurde lang voor het eerste doelpunt viel, maar uiteindelijk schoot Freek de bal mooi binnen. Vlak daarna beloonde ook Stijn zijn harde werken met een doelpunt en de eerste wedstrijd was met 2-0 gewonnen.

In de tweede wedstrijd was duidelijk te zien dat de vermoeidheid ons parten speelde en we maakten niet ons eigen spel. Toch kwamen we op voorsprong door weer een mooie goal van Freek. Nu Daan niet achterin stond, was de organisatie uit de eerste helft weg en daar maakte Succes dankbaar gebruik van. Uit een voor Luc onzichtbare bal maakten zij de gelijkmaker. Het snelle rollen van de bal blijft lastig, maar langzaam maar zeker kwam er weer lijn in, speelden we lekker over en hadden we weer het overzicht en overwicht. Dit werd beloond met behoorlijk wat kansen, waarbij Fimme en Freek raakschoten; eindstand 3-1!

X