DTS –JO10-1 tegen Hugo Boys JO10-1

DTS –JO10-1 tegen Hugo Boys JO10-1
Datum  14 januari 2017
Thuisteam DTS JO10-1
Uitteam  Hugo Boys JO10-1
Uitslag 3 – 2

DTS –JO10-1 tegen Hugo Boys JO10-1

De buitenwedstrijd van vandaag was afgelast, maar omdat we wat spelers misten en buiten tekort zouden hebben gehad, hadden we vandaag bij afwezigheid van Luc Wout op doel. Hugo Boys begon sterk, maar ook wij zaten goed in ons spel. Met name in de eerste wedstrijd zaten we steeds kort op de man en waren we goed in staat de bal over te nemen, waardoor Hugo Boys niet vaak echt gevaarlijk werd. Alleen lukte het ons niet om dit overwicht om te zetten in doelpunten. Maar Freek scoorde en door een superredding van Wout werd de eerste wedstrijd met 1-0 winst afgesloten. De tweede wedstrijd scoorden we makkelijker en maakte Freek een goal en scoorde Tijmen 2 keer. Maar ook de tegenstander wist twee keer het doel te vinden, eindscore 3-2 en met twee winstpunten op zak konden we tevreden naar huis.

X