DTS JO11-3 tegen Koedijk JO11-6, wat een wedstrijd!

DTS JO11-3 tegen Koedijk JO11-6, wat een wedstrijd!

1 april 2017

Koedijk JO11-6- DTS JO11-03,  wat een wedstrijd

Sommige wedstrijden laten zich met geen pen beschrijven, maar hier komt dan toch een poging. Koedijk ging voortvarend van start, zette behoorlijk druk en binnen een paar minuten keken we, door een snelle uitbraak, tegen een 1 -0 achterstand aan. Maar technisch gezien waren wij veel beter en we hadden deze achterstand dan ook al weer snel rechtgetrokken. Vrij snel volgde ook ons tweede doelpunt en vanaf dat moment begon het theater aan de kant van Koedijk. Ze vielen bij bosjes neer, huilden als een stel meiden, sommigen gingen midden op het veld zitten en riepen dat wij tegen schenen schopten, op voeten trapten en dat we heel erg vuil speelden. Gelukkig was de scheidsrechter goed en liet hij zich niet door deze (over het algemeen twee koppen grotere) acteurs beïnvloeden. Waar de spelers en coach van Koedijk de tijd namen om op ons en elkaar te mopperen, bleven wij stug door voetballen, hadden we kansen te over en scoorden we het ene na het andere doelpunt. In de rust hadden we nogmaals besproken dat hoe Koedijk ook uit de hoek zou komen, dat wij het puur op voetbal zouden afmaken. En dat hebben we gedaan. Echt respect voor de zelfbeheersing van onze spelers, die hebben laten zien dat we, ondanks dat we een jaar jonger zijn, ons super professioneel kunnen gedragen. Eindstand van deze bijzondere door de scheidsrechter ruimschoots voor tijd afgefloten wedstrijd, 14-3 in ons voordeel.

X