DTS JO11-3 troeft Medemblik af

DTS JO11-3 troeft Medemblik af
Datum  26 november 2016
Thuisteam Medemblik JO11-4
Uitteam s.v. DTS JO11-3
Uitslag 0 – 19

DTS JO11-3 troeft Medemblik af

Een wedstrijd als deze heeft weinig woorden nodig. De tegenstander kwam er niet aan te pas en we speelden heerlijk tik-tak-boem voetbal. Luc heeft vrijwel niet bewogen, Daan, Tycho en Pieter gaven prima passes en Freek opende de score. Daarna volgden doelpunten van Fimme, Tijmen, Fimme en Tim en in de tweede helft kwamen we pas echt los. Op aangeven van steeds andere spelers maakte Tijmen met 8 doelpunten achter elkaar bijna een driedubbele hattrick.  Verder volgde nog een serie van Freek, Tim, Fimme, Freek en Fimme, en natuurlijk de supermooie goal van Tycho. Na de wedstrijd bleek dat ook Sinterklaas van dit spel heeft genoten, want die had een rijm geappt en een cadeau voor ons in de voetbaltas verstopt. Volmaakt tevreden gingen we weer op huis aan. En we zijn natuurlijk zeer benieuwd of we volgende week tegen koploper Zouaven ook zo overtuigend zullen spelen.

X