DTS Keeztoernooi laatste avond 2015-2016

DTS Keeztoernooi laatste avond 2015-2016
Op vrijdag 1 april 2016 vindt alweer het laatste Keeztoernooi van het seizoen 2015-2016 bij DTS plaats. De laatste avond waarin ook bepaald zal worden welk team zich DTS Keezkampioen seizoen 2015-2016 mag noemen!!
Vanaf 19.30 uur ontvangen we jullie in de kantine van DTS met een kop koffie, waarna het toernooi rond 20.00 uur van start gaat. De winnaars van deze avond worden natuurlijk ook weer in het zonnetje gezet. Schrijf je dus nu in, individueel of per team (2 spelers) viadtskeeztoernooi@gmail.com. De kosten voor deelname bedragen € 3,- per persoon per toernooi.
Tot vrijdag 1 april 2016!!
De Kantinecommissie
Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X