Sinaasappelaktie groot succes

Sinaasappelaktie groot succes

Bas Vader en Ruud van Scheijen trappen de sinaasappelaktie af…

Vrijdag 14 april is de jaarlijkse sinaasappel weer gehouden. De jeugd van DTS heeft weer in de diverse wijken van Langedijk de sinaasappels verkocht. Doel van de aktie is o.a. om diverse jeugdactiviteiten te kunnen organiseren.

Er is weer een mooi bedrag opgehaald!

De sponsorcommissie van DTS wil de jeugdcommissie bedanken voor hun inzet en medewerking. Ook bedanken wij de jeugd van DTS die weer in grote getalen aanwezig waren om van deze aktie een succes te maken.

Deze sinaasappelaktie is belangeloos mogelijk gemaakt door VHC Jongens, Glas Groenten, KBL Schoonmaakcentrum en BBT Tauber

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X