Fantastische resultaat grote club actie 2016!

Fantastische resultaat grote club actie 2016!

cheque_opbrengst_groteclubactie

De Grote Club Actie van 2016, zit er op en is zeer succesvol verlopen. Met een relatief kleine groep jeugdleden is fantastische resultaat bereikt! De doelstelling om 1.000 loten te verkopen hebben we met zijn allen gehaald! Er zijn 1.083 loten verkocht en dat is een netto opbrengst voor de club van minstens € 2.400,–

Een prima resultaat en zeker een van de betere van de afgelopen jaren.  Een “dank je wel” aan alle jeugdspelers van de D- en E jeugd die loten hebben verkocht, hun coaches voor het stimuleren van de spelers en natuurlijk alle mensen die loten hebben gekocht.

Nogmaals, dank aan alle betrokkenen en hopelijk kunnen we volgend jaar net zo succesvol zijn met de Grote Club Actie.

Kees Feller – Sponsorcommissie

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X