Fantastische resultaat grote club actie!

Fantastische resultaat grote club actie!

De Grote Club Actie zit er weer bijna op. De doelstelling was om 1.000 loten te verkopen en die hebben we met zijn allen gehaald! Er zijn 1.083 loten verkocht en dat is een netto opbrengst voor de club van maar liefst € 2.400,–

Een prima resultaat en zeker een van de betere van de afgelopen jaren.  Een “dank je wel” aan alle jeugdspelers van de D- en E jeugd die loten hebben verkocht, hun coaches voor het stimuleren van de spelers en natuurlijk alle mensen die loten hebben gekocht.

De top 3 van de meest verkochte loten ziet er als volgt uit:

  1. Menno Reek – D3 met 67 loten
  2. Jesse Mosh -D3 met 47 loten
  3. Kirsten Post -ME1 met 40 loten

Het team dat de meeste loten heeft verkocht is de ME2 met 220 loten

Nu maar hopen dat er prijzen gaan vallen op de door DTS verkochte loten!

Tot slot nog een opmerking voor alle lotenverkopers; het gebeurt soms dat de bankrekening gegevens op het verkochte lot niet kloppen en wij die niet ingeboekt krijgen. Wij kunnen die dan ook niet meetellen als verkocht lot en kan het voorkomen dat je denkt dat je meer loten hebt verkocht dan dat wij hebben kunnen invoeren.

De lotenverkopers die het verdiend hebben ontvangen binnenkort hun premie via de coach.

Nogmaals, dank aan alle betrokkenen en hopelijk kunnen we volgend jaar net zo succesvol zijn met de Grote Club Actie.

Kees Feller – Sponsorcommissie

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X