Kom jij op zondag ons team versterken?

Kom jij op zondag ons team versterken?

De kantinecommisie is op zoek naar vrijwilligers die het team versterken. Heb jij af en toe wat tijd over en zou je het leuk vinden om met een gezellig en enthousiast team de kantine van s.v. DTS te bemannen, dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat wordt er van je verwacht?

 • Ongeveer 5 tot 6 keer per seizoen draai je op zondag een bardienst tijdens de wedstrijden. Deze bestaat uit:
  • Het verkopen van (non) alcoholiste dranken en etenswaar.
  • Het bakken van frituur en het maken van belegde broodjes.
  • Het verzorgen van thee, koffie en limonade in de rust van de wedstrijden.
  • Een gastdame/heer zijn voor onze gasten en leden

Wat krijg je ervoor terug?

 • Je maakt deel uit van een enthousiast team welke gezamenlijk de schouders eronder zet.
 • Uitgesloten van verplichting andere vrijwilligerstaken

Interesse?

Binnen s.v. DTS zijn er meer dan 150 vrijwilligers die samen de club draaien de houden. Zien we je snel in de kantine van s.v. DTS?

Met vriendelijke groet,

Kantinecommissie

 

 

 

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X