s.v. DTS JO11-3 – Koedijk JO11-6, DTS vergeet te winnen tegen Koedijk

s.v. DTS JO11-3 – Koedijk JO11-6, DTS vergeet te winnen tegen Koedijk
Datum  8 oktober 2016
Thuisteam s.v. DTS JO11-3
Uitteam Koedijk JO11-6
Uitslag 4 – 5

8 oktober 2017 DTS JO11-03 vergeet te winnen tegen Koedijk JO-11 6

Om kwart over 9 met een heerlijk najaarszonnetje, stonden we thuis tegenover Koedijk. In de eerste paar minuten was de druk hoog en kwamen er direct kansen. Deze werden alleen niet benut waardoor het eerste doelpunt lang op zich liet wachten. We begonnen best goed, maar na het eerste tegendoelpunt gingen lieten we kopjes duidelijk hangen en waren we het kwijt. De communicatie werkte niet, we wisten onder andere door de veranderde samenstelling onze vaste plekken niet te vinden en als er een uitbraak kwam van Koedijk was deze eigenlijk meteen raak.

Dus ook al waren we de bovenliggende partij, aan het eind van de tweede helft kwamen we zelfs op achterstand te staan (4-5). Een doelpunt in bijna de laatste minuut, die nog voor een gelijkspel had kunnen zorgen, werd door de scheidsrechter afgekeurd. Dus was de eindstand 4-5. Al met al was het geen wedstrijd om uitgebreid over (naar huis) te schrijven, maar nu kunnen we laten zien dat we meer veerkracht hebben dan het Nederlands elftal en dat we volgende week weer vol energie en goede moed tegen VVW de derde plek in de poule kunnen veroveren.

X