Schoentje zetten bij s.v. DTS

Schoentje zetten bij s.v. DTS

Lieve voetballers,

Zoals elk jaar probeert Sinterklaas met zi jn pieten weer langs te komen bij jullie voetbalclub DTS. En ook dit jaar gaat me dat denken we wel weer lukken. Jullie mogen je schoen zetten op vrijdag 2 december tussen 18.00 en 19.00 uur. De volgende dag als jullie weer moeten voetballen, kunnen jullie je schoen weer ophalen. Sint zou het heel leuk vinden als alle kabouters, F-spelers en E-spelers hun schoen komen zetten. Tot vrijdag 2 december!

– Piet

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X