Spannende pot DTS JO11-3 tegen FC Den Helder JO11-6

Spannende pot DTS JO11-3 tegen FC Den Helder JO11-6
Datum  12 november 2016
Thuisteam s.v. DTS JO11-3
Uitteam FC Den Helder JO11-6
Uitslag 5 – 4

12 november 2016 Spannende pot DTS JO11-3 tegen FC Den Helder JO11-6

Vorige week was de wedstrijd tegen Con Zelo afgelast, dus we stonden weer te trappelen. In de eerste helft leek het een makkie te worden. Er werd goed gekeken en overgespeeld, en Den Helder kwam niet in de wedstrijd. Het duurde niet lang voordat Freek het eerste doelpunt binnentikte. Waar nodig stonden Pieter, Daan en Tycho op hun plek achterin. Tim en Fimme waren lekker bezig op het middenveld en ze wisten Freek, Stijn en Tijmen goed te vinden. Het duurde dan ook niet lang of Freek maakte, na een prima opbouw van achteruit de 2-0. Af en toe kwam Den Helder er een beetje uit, maar gelukkig stond Luc op de momenten dat het moest op zijn plek. De keeper van Den Helder was ook goed en zorgde ervoor dat de score niet te ver opliep. Maar de druk bleef hoog en voor rust wist ook Tijmen twee keer te scoren. Er kwam nog een heel mooi doelpunt van Den Helder voorbij, maar met de rust leek er geen vuiltje aan de lucht.

Na de rust zag de wedstrijd er heel anders uit. Den Helder had duidelijk een goede peptalk gehad en die begonnen echt te voetballen. Ook wij hadden kansen genoeg, maar wisten deze helaas niet te benutten. Tim, schoot op de lat, Tijmen liep voor open doel over de bal heen en Freek schoot de bal naast in plaats van op het doel. Stijn lukte het ook niet om de bal goed voor te krijgen en langzaam maar zeker kreeg Den Helder meer zelfvertrouwen. Uit een hoekschop van Den Helder, waar we niet echt raad mee wisten, scoorden zij de 4-2 en vlak daarna maakten ze ook de 4-3. Dit, samen met een paar onnavolgbare wissels aan onze kant, zorgde ervoor dat het zekerheidje van de eerste helft als sneeuw voor de zon verdween. Gelukkig lieten we onze kopjes niet helemaal hangen en maakte Freek de 5-3. Den Helder scoorde vlak voor het eindsignaal ook nog de 5-4, maar gelukkig bleef het daarbij en konden we de wedstrijd winnend afsluiten.

 

X