Speculaaspoppen actie 2016 (UITVERKOCHT)

Speculaaspoppen actie 2016 (UITVERKOCHT)

Wegens groot succes gaat de verkoop op 3 december helaas niet door. De speculaaspoppen zijn uitverkocht!

Zaterdag 26 november en 3 december a.s.tussen 8:30-13:00 worden er bij s.v. DTS overheerlijke speculaaspoppen verkocht. De heerlijke speculaaspoppen van  “De Aviateur Banketbakkerijen”  zitten in een mooie verpakking en zijn daarom niet alleen lekker om op te eten, maar ook leuk om weg te geven. Bijvoorbeeld als attentie voor uw personeel, relaties of natuurlijk voor u zelf!

Koop de overheerlijke speculaaspoppen en steun hiermee uw club! De speculaaspoppen wegen ca. 500 gram en kosten slechts € 5,00 per stuk. 

– Sponsorcommissie

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X