Succes JO11-4 – s.v. DTS JO11:3, Succes tegen succes

Succes JO11-4 – s.v. DTS JO11:3, Succes tegen succes
Datum 10 september 2016
Thuisteam Succes JO11-4
Uitteam DTS JO11-3
Uitslag 0 – 18

Vanmorgen kwart over 9 in Hippolytushoef, lekker op tijd en iedereen na de zwemtraining van afgelopen woensdag met een opgewekt humeur. Over de eerste helft valt weinig te melden; de bal is niet voor het doel van Luc geweest, we hebben lekker breed gespeeld en met 8 doelpunten voor gingen we de rust in. De tweede helft begon op dezelfde wijze, maar om Luc een mooi verjaardagscadeau te geven, vond er een keeperswissel plaats. Luc in de spits, Pieter op doel. Er werd met man en macht gewerkt om Luc een doelpunt te laten maken, er werd prima over gespeeld en na een aantal pogingen, waarbij de bal toch nog in het doel terecht kwam, maakte Luc een mooi doelpunt. Maar de scheidsrechter maakte beoordelingsfout en keurde het doelpunt af. Dus we gingen in de herkansing en het lukte om Luc nog 2 keer te laten scoren, een onofficiële hattrick dus. Verder kwamen er mooie doelpunten, vooral wanneer het lukt de bal na een voorzet ineens te raken en trefzeker in het doel te prikken. Voor de statistieken nog even de doelpuntenmakers: Freek 7, Tijmen 5, Fimme, Stijn, Tim, Daan en natuurlijk 2 van Luc!

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X