Teambuilding jongens O17-1

Teambuilding jongens O17-1

Teambuilding jongens O17-1

Op een mooie zaterdagmiddag rond 13 uur zijn de jongens < 17-1 op bootcamp gegaan in het Geestmerambacht. Onder de bezielende leiding van Jan werden de jongens, trainers en coaches klaargestoomd voor de 2e helft van de competitie seizoen 2018-2019. De 1e seizoenshelft is prima verlopen met een 2e plaats in de 2e klasse en zeer verzorgd voetbal.

Voor een sfeerimpressie zie de video.

Met vriendelijke groeten,

 

DTS jongens O17-1

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X