Verbouwing kantine in volle gang

Verbouwing kantine in volle gang

Verbouwing van de kantine is in volle gang!

Het plafond is gespoten, de nieuwe lampen hangen, het kunstgras is geplakt en de Wall of Fame wordt teruggeplaatst, de schilders staan in de startblokken voor het schilderen van de deuren, kozijnen en muren, de bar is bekleed en ontdaan van de oude lampen. Met andere er wordt hard gewerkt!!

Ook zo benieuwd naar het eindresultaat? We zien je graag aan het begin van het seizoen in de volledig vernieuwde kantine! (Of hou de website in de gaten voor een update van de voortgang.)

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X