Vrijwilligers in het zonnetje tijdens Algemene Ledenvergadering

Vrijwilligers in het zonnetje tijdens Algemene Ledenvergadering

keepersTijdens de ledenvergadering seizoen 2016 zijn een aantal vrijwilligers in het zonnetje gezet. De titel “Vrijwilliger van het jaar” ging dit jaar maar liefst naar drie vrijwilligers, “de keeper trainers”. De trainers,

  • Harry de Jong,
  • Patrick Beemsterboer,
  • Christian Frank,

hebben het trainers van de jeugd keepers binnen s.v. DTS op de kaart gezet. Zij geven al meerdere met groot enthousiasme training aan ons jeugd!

 

pietschuitOok werd de titel “Lid van verdienste” uitgereikt aan Piet Schuit! Zonder in te gaan op wat Piet in het verleden al voor s.v. DTS heeft betekend, is de laatste jaren de kantine op maandagavond van Piet.

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X