Zet je (voetbal)schoentje bij DTS!

Zet je (voetbal)schoentje bij DTS!

Zet je (voetbal)schoentje bij DTS!

Nadat afgelopen zaterdag Sinterklaas in Langedijk was aangekomen is hij direct bij DTS langs gegaan om te vertellen dat Sint het heel leuk vindt als alle DTS leden onder de 11 (O7, O8, O9, O10 en O11) vrijdag 1 december hun (voetbal)schoen komen zetten. Jullie mogen je schoen zetten tussen 18:00 en 19:00 uur, hopelijk zijn er net als afgelopen jaren weer veel pieten aanwezig. De volgende dag als jullie weer moeten voetballen, kan de schoen weer opgehaald worden.

Tot vrijdag!

 

Heb je een leuk verslag geschreven van een voetbalwedstrijd of andere activiteiten bij DTS? Of heb je mooie actiefoto’s gemaakt van wedstrijden? Mail ze dan gerust naar de redactie. Samen kunnen we zoveel mogelijk updates geven over de laatste ontwikkelingen bij onze club s.v. DTS Heb jij andere tips, ideeën of suggesties voor de redactie? Mail ons dan op redactie@svdts.nl
X